BİREVİM MAĞDURU OLDUM SİZ OLMAYIN ! - AgriAjans.com.tr | Ağrı Haber ve Ağrı HaberleriAgriAjans.com.tr | Ağrı Haber ve Ağrı Haberleri

SON DAKİKA

BU SAĞLIK SORUNU BİRAN ÖNCE ÇÖZÜLMELİ…

Genel, GÜNDEM, SAĞLIK, YEREL HABERLER

DENETİMLER ARTIYOR, CEZALAR KESİLİYOR

GÜNDEM, SAĞLIK, YEREL HABERLER

BİREVİM MAĞDURU OLDUM SİZ OLMAYIN !

Bu haber 05 Nisan 2021 - 19:34 'de eklendi ve 707 kez görüntülendi.

BİREVİM MAĞDURU OLDUM SİZ OLMAYIN !

BİREVİM yatırım firmasına başvuran Seyfican DÜLGER ‘ taksitlerimi düzenli ödememe rağmen geri ödeme günü gelince paramı geri alamıyorum’ dedi.

 

Ağrı’da yaşayan Seyfican DÜLGER ‘ BİREVİM firmasına düzenli olarak ödeme yapmama ve geri ödeme tarihi gelmesine rağmen almam gereken paramı ödemiyorlar ‘ dedi.

GERİ ÖDEME TARİHLERİ DEVAMLI İLERİ TARİHE ATILIYOR

Seyfican DÜLGER neden mağdur olduğunu şu cümleler ile açıkladı. 23.04.2020 tarihinde 23.000×2 proje başladı.

Düzenli olarak 12 ay boyunca 1920 tl para ödedim. Sözleşme’ye göre Mart ayında ( 12. ay ) 17 ile 20 mart aralığında gün belirlenecek ve martın sonuna kadar 46.000 TL ödenecek ve taksitlerim tarafımdan ödenmeye devam edecekti.

Tarafıma bildirilen bilgilere göre ödemenin haziran ayına uzatılabileceği söylendi. Kabul etmeyip itiraz ettim. Sürekli çelişkili bilgiler ( Gün belirlenecek dedikleri tarihin dışında belirlemeler yapıldı. ) veren BİREVİM Ağrı şubesi çalışanları ödeme günü için en son 10 mayıs, tarihini işaret ediyor. Aralık ayından beridir böyle sorunlar yaşandığı halde bana bilgi verilmedi ve Mart’ta alacağım paraya güvenerek borçla araç satın aldım. Mart’ta da param ödenmeyince borçlarımdan dolayı mağduriyet yaşadım. 5 nisan itibari ile hala param ödenmediği için avukatım aracılığı ile ihtar çektim. Ben bu belaya düştüğüm için hiç kimsenin zarar görmemesi adına elimden geldiğince sesimi her yere duyurmaya çalışıyorum, ben mağdur oldum siz mağdur olmayın’ dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.